SIA „Rīgas satiksme” šoferiem atgādinās par cilvēku riteņkrēslā pārvadāšanu ar sabiedrisko transportu

2010-06-14 16:34 - Rīgas domes Labklājības departaments

SIA „Rīgas satiksme” šoferiem atgādinās par cilvēku riteņkrēslā pārvadāšanu ar sabiedrisko transportu

15. jūnijā plkst. 12:00 Rīgā, Vestienas ielā 35 (7. autobusu parks) notiks Rīgas domes Labklājības departamenta un sabiedriskās organizācijas „Fonds „Jūnijs”” ierosinātā tikšanās ar SIA „Rīgas satiksme” darbiniekiem. Tikšanās mērķis ir sniegt  transporta vadītājiem praktisku instruktāžu un pārrunāt situācijas, lai uzlabotu cilvēku ritiņkrēslā pārvadāšanas pakalpojuma kvalitāti sabiedriskajā transportā. 
Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvajā padomē vairākkārtīgi ir saņemti personu riteņkrēslā iebildumi pret RP SIA „Rīgas satiksme”  sabiedriskā transporta šoferu darbu, kā arī par transporta lietošanas drošību, un šoferu attieksmi, jo ne reti ir pierādījies, ka šoferi neprot nodrošināt pakalpojumu cilvēku ritiņkrēslā iekļūšanu sabiedriskajā transportā un izkļūšanu no tā. 
Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Labklājības departamenta speciālisti, sabiedriskās organizācija „Fonds „Jūnijs””, invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” pārstāvji, RP SIA „Rīgas satiksme” pārvadājumu direktors J. Dziedātājs, sabiedriskā transporta šoferi un brigadieri.
Masu mēdiju pārstāvji aicināti atspoguļot mācību gaitu.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas sektora vadītāja Lita Brice, tel.67105925; mob.tel. 26385691; e-pasts: lita.brice@riga.lv

Iet atpakaļ