• RDLD - LV
  • Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē www.ld.riga.lv

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē www.ld.riga.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

 

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

 

Rīgas domes Labklājības departamenta (RD LD) tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:

vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes;

vimeo sīkdatnes, unikāli identifikatori, kas tiek piešķirti datoram, lai sekotu vimeo video skatījumiem;

Google karšu sīkdatne, kas fiksē kartes izmantošanu.

 

Google Analytics

Datu valsts inspekcijas tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir RD LD tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

 

Ja Jūs vēlaties, lai RD LD neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm RD LD tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

 

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.ld.riga.lv.

Kontaktinformācija - 

Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāja informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice 67105925

Rīgas domes datu aizsardzības un informāciajs tehnoloģiju drošības centra speciālists Māris Celmiņš 67037177

 

Rīgas Veselības Centrs