Rīgā darbojās septiņas nakts patversmes15.10.2019 13:43

Rīgas domes Rīcības plāns „Palīdzības sniegšana bezpajumtniekiem nelabvēlīgos laika apstākļos Rīgā” paredz no 1. oktobra palielināt bezpajumtniekiem sniegto palīdzības apjomu: pagarināti nakts patversmju darba laiki, palielināts vietu skaits nakts patversmēs, palielināts zupas virtuvēs izsniegto porciju apjoms.

Notiks pasākums "Diena labām domām" iedzīvotājiem vecumā 55+09.10.2019 14:59

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros sadarbībā ar SIA “OnPlate” 2019. gada 1. novembrī aicina iedzīvotājus vecuma grupā virs 55 gadiem apmeklēt pasākumu "Diena labām domām", kas jau izveidojies par tradīciju un notiek vairākus gadus pēc kārtas.

Starptautiskajā Senioru dienā Rīgas seniori tiekas Dobelē08.10.2019 16:52

Biedrība “LATVIJAS SENIORU KOPIENU APVIENĪBA” Starptautiskajā Senioru dienā, 1. oktobrī, saviem biedriem organizēja braucienu uz Dobeli, Pētera Upīša dārzu, kā arī tikās ar Dobeles pilsētas pensionāru biedrību, lai kopīgi pārrunātu  senioru aktivitāšu iespējas un problēmas.

Eiropā atzinīgi novērtē Rīgas senioru aprūpes pakalpojumus07.10.2019 13:06

Šī gada septembra beigās Dānijas pilsētā Orhūsā notika Eiropas programmas “Active Assisted Living” forums, kurā piedalījās daudzu valstu pārstāvji, lai pārrunātu aktualitātes, kas saistītas ar veselīgu novecošanos un tehnoloģiju risinājumiem. Forumā piedalījās arī Rīgas domes Labklājības departamenta un SIA “Senior Riga” pārstāvji un atsevišķā sesijā sniedza prezentāciju par to, kā Rīgas pašvaldība veicina informācijas un komunikācijas tehnoloģiju risinājumu ieviešanu sociālajā aprūpē.

Rīgas patversmē turpinās sociālās integrācijas projekts "Izzināt sevi"07.10.2019 09:53

Latvijā šobrīd neirozīmēšana kļūst arvien populārāka. Tā ir pavisam jauna metode, kas palīdz ielūkoties sevī un ieraudzīt risinājumus emocionāliem sastrēgumiem, pārvarēt šķēršļus ceļā uz sevis iepazīšanu. To iepazina Rīgas patversmes Dienas centra darbinieki, tagad iepazīs arī apmeklētāji - bezpajumtnieki un maznodrošinātie iedzīvotāji. 

Rīgas Sociālajā dienestā pēdējo mēnesi var iesniegt iesniegumu pabalstam izglītības ieguves atbalstam07.10.2019 09:29

Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus iesniegt iesniegumus par pabalstu izglītības ieguves atbalstam, saskaņā ar Rīgas domes 15.01.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.202 „Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā”.

Rīgā pieejami jauni HIV profilakses punkti03.10.2019 11:24

No 2019. gada 1. oktobra papildus divās Latvijas Sarkanā Krusta Veselības istabās darbu uzsāk HIV profilakses punkti. Veselības istabu pakalpojumu Rīgā nodrošina Rīgas domes Labklājības departaments kopā ar Latvijas Sarkano Krustu. Turpmāk HIV profilakses punkta pakalpojumi būs pieejami Latvijas Sarkanā krusta Veselības istabās Šarlotes ielā 1B un Slokas ielā 161, Rīgā, savu darbību turpina HIV profilakses punkts Veselības istabā Gaiziņa ielā 7, Rīgā.

Esi aktīvs un piedalies Veselīga dzīvesveida dienā Vērmanes dārzā!02.10.2019 22:03

Pavadi aizraujošu Veselīga dzīvesveida dienu 5. oktobrī no pulksten 11.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā! Aicinām izmantot iespēju veikt BEZMAKSAS veselības mērījumus un saņemt veselības speciālistu konsultācijas, kā arī piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un meistarklasēs. Sev piemērotu nodarbi atradīs ikviens!

Turcijas vēstniecība ar tradicionālajiem saldumiem iepriecinājusi Rīgas sociālās aprūpes centra iemītniekus01.10.2019 16:37

30. septembrī, ieskandinot Starptautisko Senioru dienu, sociālās aprūpes centrā “Mežciems” iemītniekus priecēja atraktīvais Latvijas radio bērnu ansamblis “Dzeguzīte”, centra darbinieki un iemītnieki lasīja dzeju un visi kopā svinēja svētkus pie skaisti klātiem galdiem. Šo pasākumu apmeklēja arī delegācija no Turcijas vēstniecības Latvijā, kas bija sarūpējusi īpašu svētku cienastu.

Rīgas sociālās aprūpes centros svinēs Starptautisko veco ļaužu dienu25.09.2019 11:07

Jau 28 gadus 1. oktobris ir starptautiski atzīmējama diena, kas pasludināta par Starptautisko veco ļaužu dienu. To atzīmē visā pasaulē un arī Latvijā, tai skaitā, Rīgā. Jau pēc izveidojušās tradīcijas šajā dienā visos trijos Rīgas pilsētas pašvaldības sociālās aprūpes centros, kuros dzīvo ap 800 senioriem, tiks svinēti svētki ar īpašu programmu un svētku mielastu.

 

Rīgas Veselības Centrs