Veselības vecināšanas aktivitātes rīdziniekiem jūnijā29.05.2019 09:00

Rīgas domes Labklājības departaments informē, ka plašāku informāciju par dažādām bezmaksas sporta nodarbībām, veselības veicināšanu un aprūpi, rīdzinieki var uzzināt mājaslapā www.veseligsridzinieks.lv.

Nūjošanas nodarbību grafiku jūnijam skat. šeit.

Ciguna nodarbību grafiku jūnijam skat. šeit.

Brīvdabas vingrošanas nodarbību grafiku jūnijam skat. šeit.

Lekciju grafiku jaunajiem un topošajiem vecākiem jūnijam skat. šeit.

Hendlinga nodarbības vecākiem ar mazuļiem jūnijā skat. šeit.

Interesējies par bezmaksas lekcijām un konsultācijām "Zīdīšanas apmācības" šeit.

Vingrošanas nodarbības bērniem pareizas stājas attīstības veicināšanai jūnijā skat. šeit.

Papildus vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem skat. šeit.

Bezmaksas holesterīna un glikozes eksprestestu grafiku jūnijam skat. šeit.

Papildus informējam, ka ir iespējams apmeklēt ūdens aerobikas nodarbībām rīdziniekiem vecumā virs 55 gadiem. Par tuvākajiem pieejamajiem laikiem jāinteresējas, zvanot uz Elektrum Olimpisko centru pa tālruni 67388478 vai uz Ķīpsalas peldbaseinu pa tālruni 67616989.

Tāpat arī var pieteikties uz 12 bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkursu iesācējiem “Droša atrašanās uz ūdens”. Nodarbības paredzētas bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem. Nodarbību cikls notiek Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā. Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai uzzinātu nodarbību norises laikus un pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478. Lasīt vairāk.

Lūdzam sekot līdzi šīm un vēl plānotajām aktivitātēm pasākumu kalendārā mājaslapā ww.veseligsridzinieks.lv. Vairāk informācijas par aktivitātēm var uzzināt pie projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" koordinatoriem pa tālruni 67037314 vai 67181312

 

Rīgas Veselības Centrs