Hallo, Senioru zvanu centrs Jūs klausās!11.04.2018 11:36

Senioru zvanu centrā katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 14.00 darbojas brīvprātīgie seniori, kuri gaida tālruņa zvanus no citiem senioriem, sniedzot informāciju par aktuāliem kultūras pasākumiem, brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgas pašvaldībā, vai vienkārši aprunājoties par sev interesējošām tēmām. Senioru zvanu centra tālruņa numuri ir 20224913, 25643438 un 29438355.
Tāpat zvanot uz vienu no senioru tālruņa numuriem, aicinām pieteikties kā brīvprātīgajam zvanu centrā, tādā veidā sniedzot palīdzību kādam, kam tā ir nepieciešama, kā arī uzlabojot savu dzīves kvalitāti.
Lai brīvprātīgie varētu pilnvērtīgi sniegt atbildes uz saņemtajiem jautājumiem, zvanu centrā ir nodrošināta informācija par senioriem aktuāliem jautājumiem, bet bieži vien zvanītāji vēlas aprunāties par sev tuvām tēmām.
Ikvienam zvanu centra darbā iesaistītajam senioram ir iespēja praktiski izmantot un attīstīt savas komunikācijas spējas saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Brīvprātīgā zvanu centra darbības moto ir “ kustība ir dzīvība un dzīvība ir kustība” ar domu, ka aktīva sociālā dzīve palīdz senioriem būt modriem un stāties pretī vientulībai, padarot savu dzīvi interesantāku.

 

Rīgas Veselības Centrs